Безпечне літо

Шановні батьки, законні представники дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування!

З метою недопущення трагічних наслідків, порушення прав дітей, норм чинного законодавства, служба у справах дітей виконкому Саксаганської районної у місті ради закликає Вас не допускати випадки залишення дітей без нагляду!

В канікулярний час почастішали випадки залишення дітей без нагляду дорослих. На жаль, не всі дорослі здатні бути відповідальними за наше майбутнє.

Та найтрагічнішим результатом недогляду дітей є травматизм та дитяча смерть. Так, літо – пора спеки, купань у водоймах, пікніків, приготування їжі на відкритому вогню, забав та веселощів на подвір’ї. З початку року на водоймах України загинуло 44 дитини, один з яких 12-річний мешканець Саксаганського району нашого міста, який без дозволу дорослих самостійно відвідав штучне водоймище та потонув.

Тож, будьте обачні та обережні, не залишайте без нагляду дітей, дотримуйтися техніки безпеки життєдіяльності, правил безпеки на воді, техніки безпеки поводження з вогнем, та навчайте цьому своїх дітей. Потурбуйтеся про свою безпеку та безпеку Ваших дітей!

Начальник служби у справах дітей                                                      Ірина Сироватка

Залишити відповідь