День ушанування учасників антитерористичної операції на сході України

14 червня 2021 року у закладі відбулося покладання квітів з нагоди Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України


Нагадаємо, що 14 червня рішенням Криворізької міської ради від 08.06.2016 №271 «Про встановлення  в м. Кривому Розі Дня вшанування учасників антитерористичної операції на сході України» оголошено Днем вшанування учасників АТО.   

Саме з  13 на 14 червня 2014 року, Кривий Ріг втратив своїх військових.  В небі над Луганськом був збитий літак ІЛ-76 з українськими військовими на борту, внаслідок чого загинули 49 українських військових, серед них шестеро наших земляків, десантників 25-ої окремої повітряно-десантної бригади.  Ці бійці, які поклали свої життя за цілісність і незалежність нашої держави, посмертно нагороджені медалями «За жертовність і любов до України». Серед них і мешканці Центрально-Міського району: Коснар Павло Леонідович, Самохін Антон Олексійович, Дубяга Станіслав Вікторович.

         На жаль, Україна і сьогодні продовжує втрачати найгідніших своїх синів, що мужньо відстоюють право рідної країни на цілісність, суверенітет та мир. 

Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих українських воїнів!

Залишити відповідь