Калиново, барвінково рідна мова пломенить

Мово рідна! Колиско моя! Ти запашна, вишнева, барвінкова, милозвучна, бо сповнена ніжністю музики і квіткових пахощів, ти – цвіт душі й серця. Ці слова спали на думку під час проведення районного етапу XXI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика, який відбувся 24 листопада 2020 року в Криворізькій спеціалізованій школі I – III ступенів № 118 серед учнів 3-11 класів. Школярі виконували різнопланові завдання, писали твори, виявляли креативний підхід до висвітлення питань з української мови.

Смуток Кіра Юріївна, учениця 6 класу ( учитель Голуб Оксана Ігорівна)

Потапенко Анастасія Дмитрівна, учениця 7 класу (учитель Ієвлєва

Тетяна Миколаївна)

Карнаух Карина Сергіївна, учениця 10 класу (учитель Голуб

Оксана Ігорівна)

III місце у районному етапі XXI Міжнародного конкурсу знавців української мови імені Петра Яцика посіли:

Лисечко Ігор Олександрович, учень 4 класу ( учитель Сушенцева

Олена Михайлівна)

Плис Владислава Володимирівна, учениця 5 класу ( учитель Нестеренко Тетяна Андріївна)

Романчук Кароліна Вікторівна, учениця 9 класу ( учитель Бондаренко

Тетяна Миколаївна)

Нікітченко Станіслав Віталійович, учень 11 класу ( учитель Смуток

Наталя Володимирівна)

Над всі багатства і припливи мод

Шануймо мову серцем і вустами.

Народ без мови – це вже не народ,

Без мови всі б ми сиротами стали.

Шануймо мову над усі скарби,

Якщо ми хочем зватися народом!

(О. Софієнко)

Щиро вітаємо переможців, призерів конкурсу та їх педагогів-наставників і бажаємо  подальших творчих успіхів!