Конкурс

                              ОГОЛОШЕННЯ

щодо добору кандидатів від інститутів громадянського суспільства для включення до складу конкурсної комісії з конкурсного відбору на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти

        Департамент освіти і науки виконкому Криворізької міської ради, керуючись Законами України «Про освіту», «Про повну  загальну середню освіту», Положенням про конкурс на посаду керівника комунального закладу загальної середньої освіти, затвердженого рішенням Криворізької міської ради від 26.05.2021 №487(зі змінами), оголошує початок формування конкурсної комісії  для проведення конкурсу на посади керівників комунальних закладів загальної середньої освіти (далі – Комісія) від інститутів громадянського суспільства (громадських  об’єднань керівників закладів освіти м. Кривого Рогу, експертів та фахівців у сфері загальної  середньої освіти).

Громадські  обєднання керівників закладів освіти м.Кривого Рогу подають такі документи:

  • лист в довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із

зазначенням одного кандидата, який рекомендується для включення до складу Комісії;

  • копію документа про реєстрацію організації;

  • заява кандидата з наданням персональної згоди на участь в роботі Комісії.

 

Експерти, фахівці у сфері загальної середньої освіти подають такі документи:

  • заява з наданням персональної згоди на участь у засіданнях Комісії;

  • копія документів, які підтверджує статус експерта або фахівця з питань загальної середньої освіти.

 

Зразок  заяви кандидата розташований на офіційному вебсайті департаменту освіти і науки  (http://uokr.dnepredu.com)  в розділі « Конкурсний відбір керівників закладів освіти міста ».

   До складу  Комісії не може бути включена особа, яка:

– визнана в установленому законом порядку недієздатною або цивільна дієздатність якої обмежена;

– має судимість або на яку протягом останнього року накладалося адміністративне стягнення за вчинення корупційного або пов’язаного з корупцією правопорушення;

– відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» є близькою особою учасника конкурсу або особою, яка може мати конфлікт інтересів.

 

Документи подають особисто до департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради по 14.01.2022 включно  за адресою : м. Кривий Ріг, пл. Молодіжна,1, каб.543, відповідальна особа – Шумакова Світлана Миколаївна, тел. 92 03 88.

При всіх рівних умовах пріоритет надається пропозиціям поданим раніше.

Відповідальність за достовірність наданої інформації несе громадська організація, що рекомендує кандидата для включення до складу Комісії; експерти та фахівці, які надали документи.