Міжнародний день зниклих дітей.

Цей день покликаний нагадати, як важливо докласти зусиль, аби швидше розшукати зниклу дитину та повернути її в безпеку, а також висвітлити проблематику насилля над дітьми.

Символ Дня–синя незабудка. Назва говорить сама за себе: не забувай, памʼятай про мене.

Причини зникнення дітей можуть бути самими різними. Одні самі йдуть з дому через розлучення батьків, конфлікт з однокласниками, вчителями, батьками, їхню гіперопіку чи байдужість, пошуку сенсу життя, втрату пам’яті, підлітковий вік, появи в родині молодшої дитини та інших суто індивідуальних причин. Деяких дітей викрадають зловмисники.

Важливо пам’ятати, що небайдужість і людяність кожного з нас може не тільки допомогти дитині, а й врятувати їй життя!

Будьмо пильні!