Педагогічний колектив

№з/п

ПІБ

Посада

Педстаж

Категорія, тарифний розряд, рік

Предмет, який викладає

1.

Чернякова

Оксана

Анатоліївна

директор

29

в.,2018

українська  мова та література

2.

Литвиненко Наталія

Леонідівна

заст. дир. з ВР

27

в,2018

трудове навчання

3.

Монастирна

Галина

Степанівна

заст. дир. з НВР

37

в.,2015

математика

4.

Бондаренко

Тетяна

Миколаївна

вчитель укр. мови та літ.

22

в.,2018

українська  мова та література

5.

Смуток

Наталія

Володимирівна

вчитель укр. мови та літ.

28

в., 2014

українська  мова та література

6.

Голуб

Оксана

Ігорівна

вчитель укр. мови та літ.

14

в,2019

українська  мова та література

7.

Ієвлєва

Тетяна

Миколаївна

вчитель укр. мови та літ.

15

ІІ, 2015

українська  мова та література

8.

Горбик

Нелла

Миколаївна

вчитель англ. мови

31

в.,2017

англійська мова

9.

Литвин

Альбіна

Олександрівна

вчитель англ. мови

19

I, 2016

англійська мова

10.

Суздальцева  Тетяна Олександрівна

вчитель англ. мови

10

ІІ, 2017

англійська мова

11.

Косенкова

Еліна

Борисівна

вчитель англ. мови

23

в.2013

англійська мова

12.

Кириченко Наталя

Валентинівна

вчитель рос. мови

29

в. 2015

російська мова

13.

Шаповаленко

Інна

Петрівна

вчитель заруб. літерат.

31

в.,2016

зарубіжна література

14.

Соколова

Наталія

Аркадіївна

вчитель історії, правозн.

39

в.,2017

історія, правознавство

15.

Сулейманян Наталя

Андріївна

вчитель історії

10

ІІ,2018

історія

16.

Зайцева

Ауріка

Сергіївна

вчитель

музичного мистецтва

2

спец.

музичне мистецтво

17.

Шишова

Ольга В’ячеславівна

вчитель математики

28

в.,2015

математика

18.

Бондар

Наталя

Андріївна

вчитель математики

30

в.,2018

математика

19.

Заїкіна

Зінаїда

Миколаївна

вчитель математики

41

в.,2016

математика

20.

Кузьменко

Тетяна

Григорівна

вчитель біології

41

в., 2015

біологія

21.

Ратушна

Тамара

Семенівна

вчитель біології

45

в., 2013

біологія, основи здоров’я

22.

Федорчук

Лариса

Олександрівна

вчитель географії

31

в., 2018

географія

23.

Сеглянік

Олена

Михайлівна

вчитель фізики

17

ІІ, 2016

фізика, інформатика

24.

Білецька

Олена

Миколаївна

вчитель хімії

22

в,2019

хімія,

природознавство

25.

Фоміна

Ганна

Вікторівна

вчитель трудового навчання

39

в., 2018

трудове навчання,

технології

26.

Карпінська  Світлана Анатоліївна

вчитель інформатики

1р.7м

спец.

інформатика

27.

Асмолова

Анна

Володимирівна

вчитель інформатики

3

спец.

інформатика

28.

Жук

Олександра

Сергіївна

вчитель інформатики

1р.8м

спец.

інформатика

29.

Мануковська Світлана

Сергіївна

вчитель фізкультури

33

в.,2015

фіз. культура

30.

Твердохліб  Олег Мар’янович

вчитель фізкультури

23

в., 2016

фізкультура, захист Вітчизни

31.

Тітенок

Світлана

Григорівна

вчитель початкових класів

29

в,2019

початкові

класи

32.

Семенець

Вікторія

Вікторівна

вчитель початкових класів

14

спец.

початкові

класи

33.

Раковська

Любов

Леонідівна

вчитель початкових класів

29

в.,2016

початкові

класи

34.

Малець

Тетяна

Миколаївна

вчитель початкових класів

38

в.,2017

початкові

класи

35.

Демида

Олена

Іванівна

вчитель початкових класів

35

в.,2019

початкові

класи

36.

Кресак

Наталія

Миколаївна

вчитель початкових класів

14

в,2016

початкові

класи

37.

Сушенцева

Олена

Михайлівна

вчитель початкових класів

28

в., 2018,

початкові

класи

38.

Сенченкова

Наталія

Самійлівна

вчитель початкових кл.

38

в.,2011

початкові

класи

39.

Ваш

Оксана

Валеріївна

вчитель початкових класів

23

І,2016

початкові

класи

40.

Дрябіна

Ганна

Миколаївна

вчитель початкових класів

27

в. 2017

початкові

класи

41.

Павлюх

Ольга

Василівна

вчитель початкових класів

37

в.,2017

початкові

класи

42.

Поліщук

Людмила

Вікторівна

вих. ГПД

18

спец.

1 ставка

43.

Попович

Надія

Іванівна

вих. ГПД

40

спец.

1 ставка

44.

Холод

Юлія

Леонідівна

практичний психолог

16

в., 2016

українська мова та література

45.

Козієнко Оксана Сергіївна

соціальний педагог

7

спец.

історія

46.

Кобренюк Олена

Олександрівна

педагог-організатор

16

ІІ, 2016

ОТМ

47.

Яновська

Людмила

Іванівна

бібліотекар

35

провідний бібліотекар, 2019

бібліотекар

48.

Холоденко Тетяна

Вікторівна

вчитель української мови та літератури.

20

в, 2016

декретна відпустка

49.

Паласіна-Наварро

Олена

Олександрівна

вчитель початкових класів

7

ІІ, 2016

декретна відпустка

50.

Амброзяк

Ольга

Валеріївна

вчитель інформатики

9

в, 2017

декретна відпустка

51.

Сорока

Катерина

Олександрівна

вчитель початкових класів

2

бакалавр

декретна відпустка