Тиждень безпеки дорожнього руху

Життя – це найдорожчий скарб. Та в дитинстві ми не розуміємо, що ним треба дорожити і здоров’я берегти. В цей час майбутнє уявляється безхмарним, а життя – безкінечним. Та насправді це не так, мить – і яскраві фарби радості змінюються на сумні відтінки біди. А щоб цього не сталося, потрібні знання і вміння, як діяти в тій чи іншій ситуації, і, головне, чітко їх дотримуватись.
          Тому традиційно 21 травня 2021 року  в нашій школі проводиться Тиждень безпеки дорожнього руху, метою якого є профілактика дорожньо-транспортного травматизму за участю дітей та усвідомлення необхідності вироблення навичок дотримання правил поведінки на дорозі.

В рамках Тижня класними керівниками  1-11 класів був проведений  єдиний  тематичний урок «Будь помітним на дорозі»  з використанням відеопрезентацій та навчальних фільмів.

Учні початкової школи в межах проведення тематичного  Тижня взяли участь у міському проєкті «Лицарі безпеки». Патрульні м. Кривого Рогу разом із представниками Криворізького навчально-наукового інституту Донецького державного університету внутрішніх справ  підготували відеоурок, присвячений поведінці на дорогах міста у темну пору доби. Здобувачі освіти уважно подивилися урок; прослухали інформацію  про світловідбиваючі елементи та правила їх використання і в малюнках відобразили те, що запам’ятали.