ВІЗИТІВКА

Дякуємо, що завітали до нас!
Це сайт – спеціалізованої школи №118 міста Кривого Рогу. 
Сподіваємося, що ми залишимо у Вас приємні враження.

Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118                          
Криворізької міської ради
Дніпропетровськоїобласті
Юридична адреса:  Україна, Дніпропетровська обл.,                      
м.Кривий Ріг, 50056, м-н Сонячний, 1                      

 Директор:  Чернякова Оксана Анатоліївна,
педагогічний стаж – 20 років,вчитель-методист.          
У школі навчається – 718 учнів

ЯК НАС ЗНАЙТИ

 
Просмотреть Солнечный квартал, 1, Кривой Рог, Днепропетровская область на карте большего размерааклад заснований у 1983 році, з 1983 по 2003 р. – середня загальноосвітня школа №118.
З 2004 року Криворізька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 118 з поглибленим вивченням української філології – профільний навчальний заклад по підготовці грамотної особистості для входження в соціум, організації мовного та мовленнєвого розвитку молодого покоління; формуванню творчої, пізнавально активної, національно свідомої, духовного багатої мовної особистості.
Мета створення-розбудова закладу нового типу з урахуванням суспільних потреб по підготовці грамотної особисто­сті для входження в соціум, організація національного, мовного та мовленнєвого розвитку мо­лодого покоління; формування творчої, пізнавально активної, національно свідомої, духовно ба­гатої мовної особистості.
Доцільність створення: розвиток і виховання лінгвістично обдарованих учнів, усвідомлення необхідності того, що вивчення мови – це площина, з якої починається пізнання світу, себе, свого народу, на якій за­кладається основа духовності.
Основні завдання:стимулювання інтересу старшокласників до слова, створення належних умов для його щонайглибшого осягнення; сприяння розвитку філологічного мислення школярів, вироблення відповідальних практичних навичок з мови, уміння використовувати набуті знання в практичній мовленнєвій діяльності; виховання патріотів, відданих демократичним цінностям; створення умов для гармонічного розвитку учнів, їх здібностей, підготовки до самостійного життя; т формування у випускників навичок і особистіших якостей, що дадуть їм змогу стати висококваліфікованим фахів- цем, грамотним, здатним самостійно приймати рішення, бути ініціативним, брати на себе відповідальність та ефек­тивно взаємодіяти з оточенням.
Як інноваційний навчальний заклад школа здійснює розвиток і виховання лінгвістично обдарованих учнів, формує талановиту особистість, здатну отримувати задоволення від процесу творчості; апробує електронні засоби навчання і виховання; співпрацює з різноманітними навчальними закладами; має Угоду про співпрацю з КДПУ та КНЕУ; створює умови для гармонічного розвитку учнів, їх здібностей, підготовки до самоосвітнього життя; формує у випускників навички і особистісні якості, що дають їм змогу стати висококваліфікованими фахівцями, грамотними, здатними самостійно приймати рішення, бути ініціативними, брати на себе відповідальність та ефективно взаємодіяти з оточенням.
Кількість учнів у школі
716
Кількість класів
28
Середня наповнюваність класів
26
Кількість дітей у групі продовженого дня
60
МЕМОРІАЛЬНА ДОШКА ЗАГИБЛОМУ БІЙЦЕВІ 40 БАТАЛЬЙОНУ ГЕННАДІЮ МЕДВЕДЄВУ
25 вересня 2015 року у нашій школі була відкрита меморіальна дошка загиблому бійцеві 40 батальйону Геннадію Медведєву. А здається ще нещодавно, Геннадій разом зі своїми друзями вивчали, досліджували, сподівалися і мріяли…
За рідну домівку поклали життя вірні діти,
Герої що завжди залишаться в наших серцях,
За землю, за матір зробили, що мали зробити, 
герої не гинуть, герої живуть у наших серцях.
Геннадій був старшим сержантом, командиром третього відділення розвідувального взводу 40 батальйону територіальної оборони ЗСУ (батальйон «Кривбас»).
Загинув при виконанні військового обов’язку, захищаючи територіальну цілісність і незалежність України.
На відкритті меморіальної дошки були присутні рідні, діти загиблого, близькі друзі, товариші по службі, а також учні нашої школи.
Вічна пам’ять Герою!

ПАМ’ЯТНИЙ ЗНАК

Пам’ятний знак, споруджений на території Криворізької спеціалізованої школи №118 у 1990 р.,
 є символом героїзму воїнів 15 Гвардійської дивізії, яка брала участь у визволенні Дніпропетровщини, Кривого Рогу, Донбасу, Ростова – на-Дону, воювала на підступах до Сталінграда, визволяла Молдавію, пройшла з боями країни Європи.
Учні ретельно доглядають за пам’ятним знаком і територією, що прилягає. Тут проводяться
 «Вахти пам’яті», урочисті лінійки, покладання квітів

АЛЕЯ ІМЕНІ ВОЇНА-ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТА ВІКТОРА МАРМАНЧУКА Алея імені воїна-інтернаціоналіста Віктора Марманчука, загиблого в Афганістані, насаджена в 1985 році. Школярі з великою відповідальністю ставляться до роботи на каштановій алеї, дбаючи про кожне дерево, що символізує продовження життя Віктора. Встановлено пам’ятний знак на честь воїна- афганця. Найкращі класи закріплюються за алеєю, підтримують зв’язок із сім’єю Марманчуків – Павлом Анатолійовичем та Раїсою Михайлівною. Школярі розуміють міру відповідальності за доручену справу, адже це не просто пришкільна ділянка, це алея імені героя, який загинув, виконуючи свій інтернаціональний обов’язок.

БЕРЕЗОВИЙ ГАЙ

11 квітня 2000 року випускники одинадцятих класів КСШ№118 посадили березовий гай на честь 25 – річчя Саксаганського району та встановили пам’ятний мармуровий камінь.
         Дві велику квіткові клумби випускники заклали на честь 225 – річчя Кривого рогу та 55 – річчя Перемоги над німецько – фашистськими загарбниками у Великій Вітчизняній війні. Ініціаторами заходу були самі випускники школи, а їх натхненниками та помічниками – директор школи Ольга Федорівна Мишак, класні керівники Наталя Аркадіївна Соколова, Тетяна Григорівна Кузьменко та Світлана Валентинівна  Глубінок. Спонсорами цього чудового задуму стали батьки випускників.

КАШТАНОВА АЛЕЯ Каштанова алея на згадку про початкову школу і перехід до старшої була насаджена на весні 1987 року випускниками 3 – а класу разом з першим учителем Доценко Валентиною Андріївною та батьками третьокласників. Навчаючись у середніх та старших класах, учні обкопували каштани, підмітали алею, слідкували за чистотою й порядком. Мешканці мікрорайону Сонячний із задоволенням гуляють алеєю у спекотні літні дні, а випускники школи пишаються тим, що залишили школі такий прекрасний дарунок.

МУЗЕЙ 15-Ї ГВАРДІЙСЬКОЇ ДИВІЗІЇ ІМ.П.М.ЧИРКОВА

У травні 1985 р. на базі КСШ№118 було відкрито музей бойової слави 15 – ї Гвардійської дивізії ім.. П.М. Чиркова. У музеї зібрано більше, ніж 500 експонатів: книги «Бойовий шлях 15Гвардійської дивізії», «Герої Радянського Союзу», буклети, альбоми, фотографії ветеранів, які розповідають про їх воєнні подвиги, стенди «Гвардейцы и сегодня в строю», «Вам рукоплескали народы Европы», «Кавалеры ордена Славы», «Дороги фронтовые», «Мы, смена твоя, ветеран», «Пам’ять сердца», «Дорогами славы».
У музеї зберігаються документів про нагородження, подяки командування, особисті речі ветеранів, газетній матеріал, в якому висвітлюється героїчний бойовий шлях 15 Гвардійської дивізії, яка була створена в 1939 році й брала участь у визначних битвах Другої світової війни.
Традиційними стали тематичні екскурсії, присвячені визволенню України, кривого Рогу та Дню Перемоги: «Визволення Кривого Рогу», «Бойовий шлях 15 Гвардійської», «Захисники Вітчизни живуть поруч з нами».  Екскурсоводи (Соколова Н.А., вчитель історії, учні та випускники школи) взяли участь у міському огляді – конкурсі по місцях бойової слави м. Кривого Рогу до 65 – річчя визволення міста. В конкурсі музеїв заклад зайняв перше місце.
Музей відвідують не лише учні нашої школи, але й вихован2і інших шкіл району та міста, жителі мікрорайону Сонячний.  Він є центром військово – патріотичного виховання, на базі якого проводяться уроки мужності, зустрічі з ветеранами.
Зусиллями учнів – пошуковців школи систематично збирається матеріал для поповнення музею Бойової Слави.