ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ ХАРЧУВАННЯ УЧНІВ ШКОЛИ В 2019-2020 Н.Р.

1. Безкоштовне харчування учнів у закладі здійснюється тільки в робочі дні. У разі відсутності учнів під час навчання компенсація за харчування не проводиться.

2. Харчування дітей, які не підлягають безкоштовному харчуванню у закладі, здійснюється за батьківські кошти готівкою.

3. Наказом керівника закладу призначається особа, відповідальна за організацію харчування учнів. До її обов’язків належать:

• координація діяльності за роботою медичного персоналу щодо контролю за харчуванням дітей;
  • відпрацювання режиму та графіка харчування дітей, режиму чергування вчителів у обідній залі шкільної їдальні;
  • опрацювання інформації щодо кількості дітей, які потребують гарячого харчування, зокрема, дітей пільгових категорій;
  • контроль за додержанням дітьми правил особистої гігієни та вживанням готових страв, буфетної продукції;
  • контроль за санітарно-гігієнічним станом обідньої зали шкільної їдальні;
  • особистий контроль за виконанням норм харчування, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 22.11.2004 №1591 «Про затвердження норм харчування у навчальних та оздоровчих закладах».

4. Облік дітей, охоплених безкоштовним харчуванням, здійснюється класними керівниками, які вчасно повідомляють про наявність учнів особу, відповідальну за організацію харчування.

5. Вартість харчування для учнів 1-4 класів становить 9.65 грн., для дітей пільгової категорії з числа учнів загальноосвітніх навчальних закладів (діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування, інваліди дитинства, діти з малозабезпечених сімей) – 11.15 грн.

6. Для дітей початкових класів в умовах подовженого дня проводиться за бажанням батьків 2-3-разове харчування (сніданок – безкоштовний, обід та підвечірок – за батьківські кошти).

7. З 08.01.2019 року продовжується організація безкоштовного харчування для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів міста з числа дітей з багатодітних сімей, які опинилися у складних життєвих обставинах у розмірі 11.15 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення міської ради від 24.12.2015 №53 «Про затвердження Програми підтримки багатодітних сімей та дітей пільгових категорій у м. Кривому Розі на 2016-2020 роки». У разі навчання у загальноосвітньому закладі кількох дітей з однієї родини, які навчаються в 5-11 класах, безкоштовне харчування надається всім дітям.

8. З 08.01.2019 року продовжується організація безкоштовного харчування для дітей, батьки яких задіяні, чи були задіяні, зникли безвісті або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України у розмірі 11.15 грн. на добу за рахунок міського бюджету (рішення виконкому міської ради від 08.02.2017 №303 «Про затвердження Порядку надання безкоштовного харчування дітям, батьки яких задіяні або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України» (зі змінами).

9. Якщо батьки учнів відмовляються від харчування дитини в школі, то у закладі повинна бути особиста заява батьків з вказанням причини.

Для надання  безкоштовного харчування потрібно мати:

Діти-сироти, діти, які залишилися без батьківського піклування
  • копію рішення виконкому міської ради про опіку;
  •  копію свідоцтва про народження;
Інваліди дитинства
  • копію свідоцтва про інвалідність,
  • копію свідоцтва про народження
Діти з малозабезпечених сімей
  • довідку з відділу соціального захисту про малозабезпечену родину,
  • копію свідоцтва про народження
Багатодітні родини, які потрапили у скрутні життєві обставини
  • документ, який підтверджує складні життєві обставини;
  • копію свідоцтва про народження;
  • акт обстеження матеріально-побутових умов родини;
  • довідка про склад сім’ї;
Діти учасників АТО

діти батьки яких задіяні, чи були задіяні, зникли безвісті або загинули в ході проведення антитерористичної операції на сході України

• довідка про участь особи у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федераці в Донецькій  та Луганській областях , забезпеченні їх здійснення;
  • свідоцтво про народження