Зимові канікули ‒ це завжди весело!

Тривають чудові зимові канікули. Для школярів КCШ № 118 вони, як завжди, проходять цікаво і весело.

24. 12. 2019 учні 7-В класу відвідали кінотеатр «Олімп», де мали змогу переглянути фільм «Джуманджі: Наступний рівень». Шалений успіх фільму «Джуманджі: Поклик джунглів», який у 2017 році став справжнім різдвяним блокбастером, підкорив серця глядачів і критиків, а також змусив його творців думати над продовженням. І ось, через два роки, режисер Джейк Кездан представляє його сиквел «Джуманджі: Наступний рівень», який у всіх сенсах виявився масштабнішим, голоснішим та смішнішим. Фільм показує нам, що в світі цієї легендарної гри ще багато залишилося недослідженого. Світ Джуманджі ніколи не був привітним, гостинним і безпечним місцем. Всі, хто там побував, зовсім не горять бажанням туди повертатися. Але, з волі випадку, головний герой там опинився, та ще й зовсім один. Благо, його друзі помітили те, що він у грі – значить, приятеля треба рятувати, сам він у цьому небезпечному світі не виживе. Але все вже зовсім не таке, як було минулого разу. Гравцям знадобиться вся їхня сміливість, щоб зустрітися з невідомими та недослідженими куточками Джуманджі – від пустель до засніжених гір. Усе лише для того, щоб знайти друга та назавжди покинути цей небезпечний світ.

Учні з цікавістю переглянули фільм, сповнений фантастики, пригод та небезпек, вчилися співпереживати героям, аналізувати їх вчинки, мали змогу поринути у дивовижний і віртуальний світ гри. Всі не помітили, як швидко пролетів час. Звісно, не обійшлось без піцерії. Доки їли смачну піцу, то обмінювалися своїми враженнями.Фільм про неймовірну дружбу зворушив і залишив безліч позитивних емоцій. Було зроблено багато веселих та чудових фото з однокласниками. Час необхідно проводити з користю, а для учнів необхідні екскурсії, адже вони допомагають згуртувати колектив. Всі залишились задоволені. Обов’язково сходимо ще і не раз!