Увага!

Згідно Листа департаменту освіти і науки виконкому Криворізької міської ради (ДОН ВКМР) від 29.04.2021 №7/03-01-05/1165 щодо неухильного дотримання ст. 10 Закону України «Про повну загальну середню освіту» у закладах загальної середньої освіти кількості навчальних днів має бути 175.

Доводимо рішення педагогічної ради від 14.05.2021 року:

1. Організувати та встановити у закладі у період з 31.05.2021 по 15.06.2021 освітній процес як складову начального року щодо виконання законодавчої норми 175 навчальних днів.

2. Не здійснювати оцінювання начальних досягнень здобувачів освіти у період з 31.05.2021 по 15.06.2021.

3. Визначити тривалість проведення освітнього процесу для учнів:

• 1-4 класів – 3 години;

• 5-8 класів – 4 години;

• 9-11 класів – 5 годин.

1. При проведенні освітнього процесу використовувати різні форми його організації (екскурсії, практичні заняття, індивідуально-групові консультації, підготовка проектних робіт, перегляд навчальних відеоматеріалів, виконання творчих робіт тощо), віддаючи перевагу онлайн-режиму або на свіжому повітрі.

2. Завести і відображати на окремих сторінках класного журналу зміст освітньої діяльності й кількість годин у встановлений період.

3. Здійснювати запис проведених навчальних екскурсій протягом року та у встановлений період у класному журналі в розділі «Облік проведення навчальних екскурсій та навчальної практики», інтегруючи навчальні предмети.

4. Розробити та погодити розклад навчальних занять для здобувачів освіти, враховуючи синхронний/асинхронний режим при проведення форм онлайн-навчання. При підготовці розкладу освітнього процесу дотримуватися предметно-тематичного циклу, що узгоджується із основними предметами навчального плану, а саме:

• понеділок – суспільно-історичні дисципліни;

• вівторок – предмети математичного циклу, інформатика;

• середа – загальнотехнічні дисципліни та предмети музично-естетичного напрямку;

• четвер – філологічні дисципліни;

• п’ятниця – природниці дисципліни.

1. Організовуючи освітній процес в режимі онлайн, дотримуватися виконання Санітарного регламенту в частині тривалості навчальної діяльності х технічними засобами навчання.

2. Провести для складання графіків індивідуально-групових занять і консультація опитування учнів та їх батьків.

3. Інформувати на офіційному сайті закладу та через індивідуальні цифрові сервіси батьківську громадськість про встановлений режим в організації освітнього процесу.